Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miből különböztetem meg a...

Hunmuki kérdése:

Miből különböztetem meg a Samsung Galaxy S3-at az ócska klónoktól? (az előlapi kamera hején és a hátlapon lévő hangszóró nyíláson kívül) mert hogy vannak ügyes hamisitványok is.

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Belemész a menübe és meglátod.
2013. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pl arról hogy sokkal olcsóbb, nincs ráírva hogy Samsung stb
2013. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Néha a súly is közrejátszik! Amúgy olyan profi hamisítványok vannak, hogy nem tudod eldönteni hogy melyik a frankó telefon. Okostelefonokkal foglalkozom (GSM-es "szaki" vagyok) és egyszer behoztak egy S3-at. Egyszerűen nem tudtuk megmondani, hogy eredeti-e, vagy hamis. Az enyémmel összehasonlítva derült ki kb. 2 részletében, hogy nem eredeti. Azthiszem hogy a hátlap alatt levő műanyag "mintázata" volt teljesen más, valamint a kicsit pontatlan illesztések és az átcímkézett akku volt árulkodó. (Samsung matrica alatt egy kínai gyártó nevét találtuk meg, és hogy Sony Ericcsonhoz kompatibilis..:DD Az ebédszünetről visszajövő kolléga is a hamisra tippelt az eredeti mellett, szóval szerintem próbálj meg szerezni egy eredeti példányt is összehasonlítású alapul.
2013. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a sok segitséget és tippet.80 körül szeretnék venni egyet és miután ennyi vacak hamisitvány van,Gsm bolt-ból lessz a legjobb :) ott ahogy az utolsó kommentelő is irta klónt nem vesznek át :) Köszönöm szépen mégegyszer ^^
2013. márc. 18. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!