Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 900 7.8-as frissít...

Nokia Lumia 900 7.8-as frissítés után gondjai lettek, ezt mennyiért javítják szervízben?

Figyelt kérdés
Frissitettem a Lumiamat es most picit el kezdett akadni ha gorgetem lefele a menut, es ha elforgatom a telefont. Par dolgot is lassabban nyit meg. Garanciaval ezt meg tudjak csinalni?
2013. márc. 17. 21:53
 1/3 A kérdező kommentje:
ja, es azt elfelejtetten mondani, hogy a netmegszakitos modszerrel frissitettem (zune)
2013. márc. 17. 21:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, ez szoftveres bug lesz.

Melyik verzió van fent most pontosan? Nézd meg a beállíások > névjegynél (azon belül is a "további információ").


Valami olyasmit keress hogy OS version 7.10.xxxx


Most küldenek ki újabb frissítéseket, lehet hogy meg kéne várnod.

2013. márc. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Várd meg amíg letölthető lesz az update (szerintem már simán lefrissíti a zune), vagy vissza is állíthatod az előző verzióra.

2013. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!