Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kel önálló életre egy...

Miért kel önálló életre egy Androidos mobil? Mintha valaki nyomkodná a vissza nyilat random szerűen.

Figyelt kérdés
Htc OneX készülékről van szó, 4.1.1-es Androiddal, és két napja jelentkezett ez az idegesítő problémája. Miért lehet ez szerintetek? Várom segítségeteket.

2013. márc. 18. 00:09
 1/3 anonim válasza:
39%

Mert a mai telefonok egyenlők a szarral már bocsánat. a sok hülye meg csak veszi meg veszi, bele értve magamat is. Nekem 3 androidos telefonom volt eddig, mind a 3 egy rakás szerencsétlenség volt. Most egy xperia u-m van, de ez is villog össze vissza mikor olyanja van, vagy lehet hallani amit mondanak benne vagy nem, lenémul magától, lefagy stb.

Ez az üzletpolitika, romoljon el gyorsan, aztán a hülye vegyen még egyet. itt vagyok én élő példának, de majd megunom azt nem veszek többet:D:D

2013. márc. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, hogy ma már mindenki így gyárt. De akkor se értem h egy 10 hónapos telefon már feladja?! A másik legalább 3 évig húzta és csak akkor kellett, hogy szétverjem, de ezt már most kezdem...
2013. márc. 18. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:
szellemek...
2013. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!