Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Főzött rom? (OT-995)

Dona kérdése:

Főzött rom? (OT-995)

Figyelt kérdés

OT-995


Tudtok ajánlani olyan romot ami nem ICS?

Olyan kellene ami a GB-t teszi fel,és legyen kernel rootos h tudjam huzni a procit valamint a GPU

is húzva van rajta.

Találtam én ilyesmit de ICS alapú:


[link]


Ezen belöl

Itt a:

ICS H1N1 5.6 Gamer Edition (2013.03.09

test verzió)-t néztem ez tökéletes lenne ha GB lenne.


Vagy: GB H1N1v0.9 (2013.01.13) Stabil


, ez is jólenne bár nincs benne GPU tuning ráadásul downgradelni kell hogy GB legyen, azt meg nemtudom higy kell.


legyetek szivesek írjátok le hogyan kell vissza downgradelni. De sokkal de sokkal jobban örülnék ha ajánlanátok valami GB alapú fenti kritériumoknak megfelelő romot. ( cpu-gpu tuning)

Legyetek szivesek és linkeljetek, előre is nagyon szépen köszönöm.



2013. márc. 18. 06:48
 1/1 atari válasza:

Szia!

Igen, tudok ajánlani; a Bagyusz-féle ICS H1N1 5.6a Gamer Edition -t. Nagyon jó, elhiheted nekem. Amit használok benne: telefon, rádió, wi-fi, GPS (Gpsfix -el lakáson belül max. 10mp és beáll), kamera, az akku 2-3napot bír!!! Még egyszer sem fagyott le, semmi pénzért nem cserélném le más rom-ra.

Hogyan kell feltenni a romot? Rém egyszerű: [link]

(THX Action!)


Atari

____________________________________________________

Mottó: Ne akarj tuningolni, rootolni, húzni, emelni; -ha nem értesz hozzá és tulajdonképpen nincs is rá szükséged.

2013. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!