Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tartsak meg, Samsung...

Mit tartsak meg, Samsung galaxy Ace, vagy Motorola Defy?

Figyelt kérdés
Van egy Ace készülékem, ami tmegelégedéssel használok. A fiamnak egy Motorola Defyje, amit szeretett, de meghibásodott garancia időn túl. Most veszek egy törött kijelzős készüléket, amelyből megkapja az alaplapot, de a fiamnak már van másik készüléke, nem tert rá igényt. Most dilemmában vagyok melyiket tartsam meg? A samsungot nagyon szeretem, de vannak korlátai, a Defyről rossz vélemény alakult ki a hibája miatt, de nem rossz kis készülék.

2013. márc. 18. 10:11
 1/9 Osynho ***** válasza:
A Defy sokkal jobb telefon! Az, hogy meghibásodott, egy dolog, attól még nem egy kategória a Samsunggal. :)
2013. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is erre hajlok, igaz mindkettő 800 Mhz, de a kijelző felbontás a defyé sokkal jobb. És a defy még húzható is akár 1 Ghz-re. Viszont a softver ellátottság elég rossz, még magyar GB sincs hivatalosan.
2013. márc. 18. 13:51
 3/9 Osynho ***** válasza:

Nem csak a mhz számít, a Defy erősebb, és igen, a proci vissza van fogva, bőven 1ghz felett is működik (Defy+-ban ugyanez gyárilag megy 1ghz-en).


Kamerája is jobb, ütésálló, kijelző nem egy liga az Ace-szel(nem csak a felbontás miatt).


CM-et kell rá tenni. Nekem is 2.3.7-el ment anno, nagyon szépen működött.

2013. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp a defy.

Már ott eldőlt, hogy az ace-ben armv6-os, míg a defy-ben armv7-es proci van, ami nagyon nagy különbség, a kijelzőről nem is beszélve.

2013. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt hiszem döntöttem, ha jól sikerül az alaplapcsere, váltani fogok.
2013. márc. 18. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:
nem sok értelme van a defy nek ha szerelve lett akkor már nem vízálló amugy ponta motorola cég nem ismerte volna el ameghibásodást nagyon sokan panaszkodtak erre hogy a vízállóság hiába van ráírva nem ismeri el ha beázik ... de ha nem használod így akkor jó telefon... de nem lesz vízálló
2013. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, az érintőképernyő keretestől lett cserélve, attól még vízálló marad elvileg, inkább ott a baj, hogy valószínűleg landolt valamikor, mert a kis rögzítőfülecskékből eltört három is, stabil így is, de eladni jó pénzért már így nem megy. De közben másképpen döntöttem,megtartottam az Ace-t, ez pedig tartalék. Nekem jobban tetszik a samsung, és amire használom (internet, navigáció, egyszerűbb játékok, néha telefonálok) pont megfelel. A felbontás nekem nem előny, nem olyan jó a szemem, hogy lássam a különbséget, az viszont tény, hogy az Ace-nak nagyobb a fényereje. Köszönöm a véleményeket.
2013. márc. 25. 11:10
 8/9 A kérdező kommentje:
Mégis jobb a Defy, fényévekkel. Bocsi. :-)))
2013. márc. 29. 16:03
 9/9 Osynho ***** válasza:
Elég egyértelmű. :D
2013. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!