Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry 9300as telefonom...

BlackBerry 9300as telefonom van, egy djuiceos kartyaval, djuice control csomagban.100mb adatforgalmam van. Viszont, nem mukodik ez a sima mobilnet, es a Telenorbsn is azt mondtak, hogy csak BIS/BESsel mukodik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
itt meg olvasom, hogy mindenki hasznalja a sima mobilnetet BBn BIS nelkul, de en nem tudom. Mit tegyek? Lattam olyanokat, hogy az APNt kell atirni, hogy mukodjon a sima mobilnet. De azt hol lehet atirni, vagy mire kell atirni? Elore is koszi (ja,es azert nem akarok most mar BISre elofizetni,mert tegnap vettem a kartyat majdnem harom ezer forintert,es ehhez nem lehet BISt rendelni)

2013. márc. 18. 18:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!