Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most mi az igazság? Nokia...

Most mi az igazság? Nokia Lumia 610 (több lent)

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy kérdés amit egy 610 tulajdonos tett fel hogy nem engedi neki letölteni a Skypeot. Állítólag a 256 Ram miatt. De volt aki régebben azt írta hogy fut a 610-en is. És az Angry Birds fut a 610-en? Csak BIZTOS válaszolók írjanak!

2013. márc. 19. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:
610-est ne vegyél. Ha wp7-ben gondolkozol, akkor minimum 710-es. Azokon biztos fut majdnem minden. De ha teheted akkor valamilyen wp8-as telefont vegyél, mondjuk egy 620-ast vagy 720-ast. Én ezt tanácsolom.
2013. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem L610 em van jó kis teló fürge ;) de tényleg nem megy rajta a Skype :(, de viszont némelyik angry birds space, angry birds star wars megy rajta.

De ha teheted akk vagyél WP8 at én is nemsokára veszek 820 ast :D

2013. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!