Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini, Samsung...

Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy Y, vagy ZTE Atlas?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt a születésnapom,és szeretnék egy új telefont.melyik lenne a legjobb döntés? hardver,processzor tapasztalat stb. kizárólag ez a három jöhet szóba,meg persze ami még belefér a költségvetésbe.a válaszokat előre is köszönöm!

2013. márc. 19. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
ezek eléggé elavultak, inkább sony xperia tipo.
2013. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezek közül egyik sem. Nem hinném , hogy mondjuk egy xperia tipo (30k) nem férne bele, vagy egy huawei y200(25-30k még ez is jobb) ez a kettő sokkal jobb mint ez a 3 szutyok... Pláne a tipo. az Y,Mini-nek meg olyan pocsék, pixeles a kijelzője, hogy már a szememet b@ssza mikor ránézek ...
2013. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A huawei az nem tetszik.nem akarok még még szinte ismeretlen márkától vásárolni,ismerősömnek ZTE telefonja van,és azt mondja jó.a tipo-n gonodlkodtam de számításba jött az a "mivan akkor ha annyim nem lesz". és hogyha tényleg így lesz,akkor a három közül melyiket lenne érdemes? az én hibám,rosszul fogalmaztam a kérdést.
2013. márc. 19. 15:02
 4/17 anonim ***** válasza:
Utána néztem a ZTE-nek, azt nem vágtam teljesen, a mini meg Y abszolút nem jöhet számításba,mert szutyok és elavult, ZTE ATLAS, nem tűnik rossznak, éles a képe pont megfelelő kijelzőméret (3,5") , viszont hardverteszteken elég gyengén teljesített, de azért gondolom az alapszintű játékok ígyis elfutnak rajta simán(angry birds,cut the rope,plants vs zombies,world of goo,pou stb). viszont az atlas és tipo kb azonos árban van. így a kettő közt dönts.
2013. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Viszont most nézem az ATLAS-nak csak armv6os a procija, pont mint a két samsungnak, ami elég elavult, és nincs rá ICS. és a telefon belső memóriája csak 150mb(a tipoé 2,5gb)
2013. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok a Tipo tulajdonságaival,csak hogy akkor ha az nem jön össze akkor mit lenne érdemes választani:) engem is a ZTE húzott leginkább.köszönöm:)
2013. márc. 19. 15:10
 7/17 A kérdező kommentje:
És csak köznapi célokra lenne használva,zene,néha játék nem GTA IV szintjén persze. stbstb :)
2013. márc. 19. 15:11
 8/17 anonim ***** válasza:

Értem én , de ezzel csak az a baj, hogy processzor elavult, lehet nem lenne olyan gördülékeny és stabil a rendszer.

Egyébként csak annyi szól a zte mellett a tipo "ellen", hogy vakus-5mp-s kamera, de azt b@szhatja az ember, hogy a kamera olyan, ha lassú a gép. 150 mega belső memória pedig irtózatosan kevés, felrakod angry birds az már 40mega marad 110mega + 1-2 játék,progi és már nem fogja engedni, hogy felrakj rá valamit, mert azonnal megtelt a hely.

2013. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát igen,akkor már jobban elhanyagolható a kamera.Ha lesz rá elég pénzem akkor a Tipo-t fogom venni :).
2013. márc. 19. 15:29
 10/17 A kérdező kommentje:
És a Tipo az nagyon kicsi? csak mert nagy kezem van és azért nem lenne jó ha olyan lenne mint az xperia mini hogy eltünik az ember kezében. :)
2013. márc. 19. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!