Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mi lehet? Mi miatt keretezt...

Ez mi lehet? Mi miatt keretezte be a zenejejátszót?

Figyelt kérdés

Folyamatosan ott van egy piros bekeretezés, akárhányszor megnyitom a zenejejátszót, vagy ha Facebook-ra töltök fel képet, akkor bekeretezi őket. Ilyen háttérben futó alkalmazásokat keretezi csak be.. Viszont ez enyhén zavaró dolog számomra. De mi miatt lehet?

Kép:

[link]


2013. márc. 19. 16:08
 1/3 A kérdező kommentje:

zenelejátszót*

Basszus, 2x is.. :D

2013. márc. 19. 16:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Fejlesztői lehetőségek be van kapcsolva? Tiltsd le ha nem tudod melyik mi, szerintem az okozza
2013. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Letiltottam már. De akkor is ugyanúgy maradt. Anno az S2-mmel volt ilyen, de ott a főképernyőt keretezte be, és csak akkor vibrált be pirosan, ha hozzáértem.

Amúgy szerencse volt, hogy aznap mentettem el a romomat. Mivel az helyrehozta. Azóta minden tökéletes.

Amúgy tudom, hogy mi micsoda, mert már egy ideje bennevan a fejlesztői beállítás rész az Androidban, így volt időm kiismerni. :)

De azért köszi a választ.

2013. márc. 20. 21:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!