Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok ajánlani egy telefont...

Tudtok ajánlani egy telefont ilyesmi tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés
Legyen benne 5 megapixeles kamera minimum, wifihez kapcsolódás, android, legyen kártyafüggetlen, meg úgy az alapvető dolgok (naptár, bluetooth...) Lehet számlapos (Blackberry) de inkább érintőképernyős. És mindez kb. 50 000 körül, de picit lehet több is.

2013. márc. 19. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
sony ericcson xperiákat tudok neked ajánlani.Nekem SE Xperia mini pro-m van :) imádom meg van benne minden amit leírtál csak én 70ezer forint körül vettem :D
2013. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sony Xperia U vagy Xperia Sola
2013. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Xperia U vagy Sola. Nem utánozás miatt írom, tényleg ezek a legjobbak ennyiért.
2013. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 amcsih ***** válasza:

Én nem igazán vagyok oda a márkákért. Nekem mind1 milyen fajta a teló. De én az M-tech aTab 5phone mtk6577-et ajánlom. 5colos kijelző, 5megapixeles kamera, alapból kapsz 2 aksit, de amúgy ha nyúzod a telefont akkor is 10 óra alatt csak 25% megy le. Alapból kapsz egy kemény jukacsos hátlapot is. Ram: 512. Processzor: 2db 1Ghz.

Ha neked 8 megapixeles teló kell akkor M-tech aTab5phone mtk6575. Ennek viszont csak 1db 1Ghz-s procija van. De am ugyan az. :)

2013. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért a Sonyk köröket vernek erre az aTabre. A Sola és az U is ugyanígy 2x1ghz-es procival, 512 mega rammal meg 5 mp kamerával rendelkezik, DE jobb a kijelzőjük (felbontás, ppi érték), jobb a kamera is, illetve az MTK procik rendesen alulmaradnak mindennel szemben.
2013. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!