Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U vagy Sola?

Sony Xperia U vagy Sola?

Figyelt kérdés
Személyes vélemények alapján.
2013. márc. 19. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem U-m van (már 3 hónapja)

Nekem semmi problémám nincs vele

teszi a dolgát a kicsike

vannak néha szoftveres laggok, de nem vészes..


Én fogtam már Solát is a kezemben..(haveromé)

Nem rossz telo

ugyan azt tudja mint az U

Csak van rajta lebegő érintés

NFC

és Bővíthető a memóriája


Az U-nak csak 5,5GB (én nem vagyok nagy telefon kocka(itt a játékokra gondolok) de azért valjuk be hogy aki nagyon Játék függő annak a Solát ajánlom, mert bővíthető..

Én telomon is vannak játékok, de én kijövök az 5,5GB ból



Ha elég az 5,5GB akkor U (igazából én az előlapi kamera miatt vettem meg mivel sokat vagyok Skypen..)


Ha nem elég a hely akkor Sola..

Igazából egyik se kapja meg a 4.1-es frissítést.. :(

2013. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elég az 5,5 GB memória akkor U, ha nem akkor Sola. Nekem totál elég az U, szeretem már 6 hónapja és semmi gond vele.
2013. márc. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy a sola bővíthető, de a játékok ugyanúgy a belső memóriára települnek, amit asszem itt is 5.5gb. Root -al megoldható hogy az sd kártyára települjön, de egyébként csak zene/film/kép és egyéb fájlok tárolására alkamas.
2013. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!