Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 vs Samsung galaxy s4?

IPhone 5 vs Samsung galaxy s4?

Figyelt kérdés
szerintetek meik a jobb ?
2013. márc. 19. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:

A Galaxy S4 (bár eleve rühellem a Samsungot) nagyon durva hardvert kapott, de itt igazából eleve egy kevésbé összehasonlítható történetről van szó. Mindkettő jó készülék, én attól tenném függővé a választást, hogy melyik rendszer tetszik jobban. Szóval a kérdés helyesen: Android vagy iOS?


Amúgy én Droid párti vagyok, és ha csúcskészüléket vennék akkor az valószínűleg az Xperia Z lenne.

2013. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyetértek az első válaszolóval. S 4 et választanám sokkal jobb szinte minden szempontból, de ha tehetném xperia z-t vennék
2013. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. márc. 20. 06:57
 4/9 bp1985 ***** válasza:
Az s3 is megverte az IPhone 5-öt. Az s4 4 magosa meg majdnem a dupla pontszàmot èrte el. Kètelkedők, iphone rajongòk nyugodtan utànanèzhetnek. A 8 magos s4 meg mègjobban tùlszàrnyalja az IPhonet.
2013. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy szint felett teljesen mindegy a teljesítmény, egy telefonnál szerintem (és ezt hangsúlyoznám, SZERINTEM) felesleges. Ezen a szinten azt kell eldönteni, hogy a két platform közül melyik a használhatóbb számodra. Ezeken már egyiken sem akadnak/bizonytalankodnak a programok/játékok stb. Persze nyolc maggal elég nehéz versenyezni, hardveresen bazierős az S4 a kérdés, hogy számít-e, hogy egy benchmark pontszám több, ha ugyanolyan szinten képes ellátni a mindennapi feladatokat?!


Nekem baromira nem szimpi az iOS platform ezért nem is vennék iPhone-t ha megtehetném sem, de ettől még tartom a fenti véleményem. :)

2013. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán értelme összehasonlítani egy még meg sem jelent "csúcstelefont" egy már lassan egy éve piacon lévő konkunressel ? Samsungból eddig egyedül a note2 volt az,ami számomra elfogadható sebességgel működött, a legkevesebbet akadozott - ehhez képest az s3 egy hulladék (már bocs,akinek ezzel a lelkébe gázolok,de az) . Tökéletesen felesleges számháborúzni a processzormagokkal, gigahertzekkel meg gigabyteokkal : majd ha megtanulják rendesen optimalizálni a rendszert ,akkor normálisan fog futni kisebb hardveren is ..
2013. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

bp1985: Az s4 4+4 magos, nem 8.

Esküszöm, a samufanok hülyébbek mint az almások.

2013. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
IPhone 5 . Ennyi erővel a htc one x is jobb hardveresen mint az iphoe 5 az s3 is . De még mindig meg-megakad rajta a droid. Oszt. Társannak iphone 3a van és sztem az is lenyűgözően gördülékeny és gyors... Hát még az 5.
2013. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Norbi002 válasza:
iPhone 4S-em van, soha az életben nem fagyott még le amióta nállam van, pedig elég kemény szinten terhelem netezéssel, játékkal, zenehalgatással stb stb.:) Ellentétben az S3-ommal, minden 2 napban le fagyott és stb stb, nem szeretném senkire rá sózni az Apple termékeket, de 1000% jobban ki van fejlesztve "szerintem" induljunk ki pl a hangrögzítőből, annyira színtisztán veszi fel a hanganyagot mint ha egy stúdióban lenne felvéve (Persze a híres HTC beépített Beats audiója se jöhet hozzá) és még sorolhatnám, tehát iOS a király szerintem.:)
2013. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!