Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meik legyen Samsung Galaxy...

Nimbert kérdése:

Meik legyen Samsung Galaxy Note 2 vagy Sony Xpeia Z?

Figyelt kérdés
szeretnek vasarolni egy telefont de nem tudom meiket vegyem szeritetek??

2013. márc. 19. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Én inkább az Xperia Z-t venném, nagyon tetszik, korrekt cucc, a Note inkább már a photab(telefon+tablet hibrid, nem annyira telefon) kategória ráadásul Samsung(ami nálam negatív). Mindenképp az Xperia Z-re szavaznék.

(Ha hasznos voltam, kérlek bökj a zöld kezecskére.)

2013. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:

kettő közül én is inkább a z-t ajánlanám.

a note 2 szerintem is túl méretezett telefonnak de ha téged nem zavar a note 2 méret akkor szerintem érdemes lenne megvárnod a htc one-t.

az jobb lesz mint a z.

igaz hogy "csak" 4,7es ful hd kijelzője lesz de sokkal szebb képet ad a szuper lcd3 mint a z esetében a tft.

hardverileg is jobb lesz mint a z csak sajna elég nagy méretű lesz maga a telefon.

147,4 x 68,2 x 9,3 /bár kisebb mint a note 2 a maga 151,1 x 80,5 x 9.4 méreteivel/

2013. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Z vizallo szerintem Z. Nagy a xobbrnrt az emberek korrben ha bebattyogsz vele a vizbe... mellesleg hsverokrol,csaladtagokrol yzuprr videot lehet kesziteni a viz alatt nekem a ezekhez kepest sokkal gagyibb telrfonom van egy samsung galaxy xcover. Nagyon jo felveteleket lehet csinalni vizbe nagyon patent! Szoval Z
2013. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#1


Photab nem létező fogalom, phablet viszont igen.

Egyébként a nagy kijelző szerintem egyáltalán nem hátrány, igaz, hogy egy kézzel már lehetetlen használni, persze ha hívnak akkor éppenséggel még fel tudod venni, de ha megvan mind a két kezed akkor ez szerintem nem hátrány. Nagyobb kijelző a jobb, 5.5" meg még pont nem olyan túl nagy.


Hardveresen Xperia Z jobb, bár csúcskategóriában már amúgy is ez mindegy, hisz még évekig nem fogja kihasználni semmi, kijelzője relatív, hogy melyiknek a jobb. Persze Xperia Z-nek nagyobb a felbontása is meg a PPI-je is, de csak sima TFT kijelző van benne, Note 2-nek meg kisebb felbontás, kisebb PPI, de csak egy AMOLED van benne, egyik sem a legjobb, persze mindkettő jó, csak csúcskategóriában lehetne jobb is.


Xperia Z vízálló, ami nem rossz, bár nekem tökmindegy, nem nagyon használnám ki, de ha téged érdekel akkor ez is eldöntheti a vásárlást.

2013. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Z. Sokkal erősebb hardverben, szebb kijelzőben, por és vízálló, és "használhatóbb" méretű.
2013. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nyelvtan óra hasznosabb lenne!
2013. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Z kijelzője fekete fehér a notehoz képest. Ekkora méretnél a fullHD és HD közti különbség lényegtelen. Akkuidőben agyonveri a Z-t a note.
2013. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 peti831214 ***** válasza:
Note 2 nem Amoled, hanem Super Amoled! És nem RGB hanem RGBG! Mindenhol agyon dicsérik a kijelzőjét a Z-hez képest! Anno nekem egy Xperia S-em volt! Hiába volt ppi-ben akkor a legjobb (346)! Sokkal rosszabb volt a kijelző élménye, mint a kisebb ppi-vel rendelkező LCD, IPS, vagy SAmoled! Szal a felbontás és a pixelsűrűség nem minden! A Super Amoledet pedig sokan szidják a túlszaturált színek miatt! Elárulom,h a kijelző színmélysége ha minden igaz 3 vagy 4 skálán állítható az egész fakótól a nagyon színesig! Kinek mi tetszik! Szal már ez sem lehet ellenérv!
2013. máj. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen a Note 2 Super AMOLED HD plus. A plus jelenti azt, hogy RGB, nem RGBG ami pentile lenne.
2013. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet elkéstem, de szerintem is a z! én is csak most kezdtem nézegetni, de nagyon jó. millió tesztet elolvastam róla :DDDDDDDD. nagyon tetszik, csak még lehet megvárom, amíg lejjebb megy az ára, mert jó drága. mondjuk ilyen minőséghez lehet,hogy olcsó is, de ki tudja. :)
2013. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!