Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék! Samsung...

Telefont szeretnék! Samsung galaxy s2 a szerelem de sokan mondják az akksi problémát, nem érek rá naponta tölteni ezért félek tőle. Hasonló telót szeretnék 8 mp-s kamerával, és a fő ok hogy kibírjon legalább 3 napot?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 12:26
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Egyik okostelefon se bìr ki 3 napot. Gondolom szoktàl aludni is, olyankor is lehet tölteni. Ez a "nem èrek rà tölteni" vicces. Nem kell a töltèst felügyelni...
2013. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon necces olyan készüléket találni az okostelefon piacon ami akár csak két napot is bírja, ezek már sajnos nem a Nokia 3210 kategóriába esnek, hogy ha nem piszkálod akkor háromhétig is elvan "éhen", a brutál kijelzőt meg a kétmagos procit etetni kell.


Egyébként én nagy megelégedéssel használok egy Jiayu G3-at ( [link] -ról rendeltem, DHL 5nap alatt kiszállította) ez eldöcög két napot ha nem nyúzom túl sokat.


[link]

Itt ellenőrizheted, hogy milyen verzió elérhető hozzá.:)


(Kérlek ha hasznos volt amit írtam bökj a zöld kezecskére, köszi! :)

2013. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Osynho ***** válasza:
Akksi probléma? Miért lenne probléma, hogy 1 napot megy aktív használattal? A mai okostelefonok ennyit esznek. Vegyél egy butafont, az menni fog 3 napig. Vagy pl hordozható akksis töltő, autós töltő, pótakksi, stb. Van sok megoldás.
2013. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Samsung galaxy mini jovval rosszab mint az s2 de Okos telefon :) és kibir 3 napot
2013. okt. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen időközönként töltöd, használatfüggő (ahogyan az autóknál a fogyasztás). A Jiayu G3-am ha nem piszkálom elvan akár négy napot is töltés nélkül, pedig itt is 4,5" a kijelző és két magos a proci, ráadásul ugye 720p a kijelző ami ha be van kapcsolva nyilván jobban terheli a hardvert ami ettől többet fogyaszt. Ha viszont mondjuk rendesen használom (nyilván kinek mi a rendes használat) akkor két vagy akár egynaponta is tölteni kell. Autóban ugyanez, ha finoman, a fogyasztásra figyelve autózok akkor 5,5L/100km, ha hajtom akkor 7(Grande Punto 1.3 JTD 90LE).


Egyébként ahogy előttem is írták, amikor hazaérsz rábököd a töltőre és amikor eljössz leveszed. Ráadásul eBayről beszerezhető mondjuk egy ezresből USB-s szivargyújtós töltő illetve 2m-es microusb kábel, így akkor töltöd amikor akarod (feltéve ha autóval mozogsz).

2013. okt. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!