Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit hall a telefonomon letilto...

Mit hall a telefonomon letiltott szám gazdája, ha hív?

Figyelt kérdés

-Foglaltat,esetleg valami géphang szöveget?

-Sms-t sem tud küldeni,vagy azt külön tiltani kell?

-Én látom-e,ha a letiltott megpróbál kapcsolatba lépni velem?


2013. márc. 20. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Most ezt nem értem.... Így fogalmazd meg a kérdésed légyszi: ki a hívó, ki a hívott és kinek van a telefonja letitlva.


Ha a hívónak van letiltva a telefonja, akkor már a hálózatra sem tud regisztrálni, tehát már semmilyen híváskezdeményezést nem tud csinálni.


Abban az esetben ha te vagy a hívott és le vagy tiltva akkor bemondást kap a hívó. Nem tud neked SMSt küldeni, nem fogod látni, hogy keresett e, hiszen letiltott telefonod nem tud regisztrálni a hálózatra.

2013. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valóban elég érthetetlenül kérdeztem...

Az én saját mobilomon a névjegyek között az egyik ismerősöm számát a saját részemre letiltottam,hogy ne tudjon hívni.

Ezután a kérdésem fent...

2013. márc. 20. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

A hívó valószínűleg foglaltsági hangot hall.

Az küldött SMS megérkezik a telefonra ( ez másképp működik mint egy hívás) és a telefon belső szoftverétől függ, hogy megjeleníti e neked vagy törli olvasás nélkül. Javaslom, hogy próbáld ki.

2013. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!