Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone on ha wifit amire má...

IPhone on ha wifit amire má rá vagyok kapcsolódva miért nem engedi megosztani?

Figyelt kérdés
Ha rajta vagyok akkor meg tudom osztani ha be van kapcs. az adatforgalmam de akkor meg lemegy a wifiről, és ha kivan az adatforgalom kapcsolva akkor meg alapbol nem is engedi megosztani...:(
2013. márc. 20. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Venni is meg osztani egyszerre nem lehet a wifit.
2013. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reptoid ***** válasza:

Gondold végig.

Miért osztunk meg mobilnetet? Azért, mert van egy iphone-unk, ami tudja fogni a mobilnetet, de van mellette egy laptop, ami meg nem, csak wifit. Ezért a mobilnetet átlőjűk a laptopra úgy, h a telefonunk lesz egy mini router.


Minek osztanánk meg a már eleve fogott wifit? Ha a telefonunk tudja fogni, akkor a laptop is fogja tudni. A hatósugár kiterjesztésére pedig csak nagyon szélsőséges esetben lehetne alkalmas, a telefon jeladója jóval gyengébb, mint egy rendes routeré.

2013. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Apum meg bírja osztani meg sok mindenki csak nekem nem sikerült, amúgy azért mert az ablakból fogom a wifit de az ágyból már szóval ablakba teló megosztva és lehet picit kockulni de nem is ez a leglényegesebb hanem a kérdésem.:)
2013. márc. 20. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!