Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3x rontott PIN, nincs meg a...

3x rontott PIN, nincs meg a PUK-kódom. T-mobil központ vissza tudja állítani nekem a SIM-kártyát (feltöltős)?

Figyelt kérdés

10 éve ugyanaz a T-mobilos számom, most van egy 70-esem és inkább azt használom.. a 30-asnál 3x is rossz PIN-t írtam be (a 70-esét 2x, s egyszer a 30-ast rosszul).. Fogalmam nincs a PUK-kódról... Központban meg tudják nekem csinálni??

Mindenképp ugyanaz a szám kellene..


2013. márc. 21. 09:47
 1/5 SzilKa ***** válasza:
Legrosszabb esetben lecserelik a sim kartyadat, mintha tonkrement volna (a szamod megmarad), persze van koltsege, illetve a regi sim-en levo kontaktok es uzenetek elvesznek igy.
2013. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SzilKa ***** válasza:
Ja es ehhez igazolnod kell, hogy te vagy a kartya tulajdonosa (neveden legyen, tudd az ugyfelbiztonsagi kododat).
2013. márc. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan így jártam, évek óta használom a kártyát, de édesapám nevén volt.

Bementem a T pontba ahol azzal biztatott a portás, hogy 30 napos átfutás, meg közjegyzői nyilatkozat, hogy enyém a kártya.

Aztán mikor ügyintéző pulthoz kerültem, akkor az ügyfélszolgálatos feltett pár kérdés: kb mennyi van rajta, mikor volt töltve, milyen internetcsomagot használok, hol lakik édesapám. Aztán egy cetlin megkaptam a PUK kódot.

Nem tudom, hogy ez minden esetben így működik-e, de velem nagyon segítőkészek voltak.

2013. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát van remény..:) Ez jó. Szombaton elintézem.

Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 21. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:
ha a te neveden van, és igazolod, akkor meg fogják simán mondani a pin és puk kódokat.
2013. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!