Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony xperia T telefon vízálló?

A sony xperia T telefon vízálló?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
V a mérsékelten vízálló az ip57es minősítés alapján,ha fontos hogy vízálló legyen akkor a V-t vedd,jobban teljesít teszteken mint a T csak kisebb kicsit a kijelzője /4,3/.
2013. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet menni vele zuhanyozni, én az egyik kérdésnél ilyet olvastam :D sztem már beteges ha nem tud valaki ennyi időre leszakadni a telóról.

kérdésedre válaszolva ez nem.

2013. márc. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vízálló, de ennyiért ott van a V, ami ugyan azt tudja, sőt ahogy az egyik vőlaszoló írta, tesztekben jobban teljesít, és az por és vízálló. És ez jem arra jó, hogy zuhanyzás közben mobiloz, hanem arra, hogy esőben nem kell félni, hogy tönkremegy, vagy ha beleejted a pocsolyába avgy ilyesmibe.
2013. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem semmi ilyen, hoyg nem tudok elszakadni tőle csak kipróbálnám nyáron szivesen egy medencébe:D

köszönöm a válaszokat, a v-től kicsit féltem valamiért de akkor lehet az lesz végül.

2013. márc. 22. 18:58
 6/8 dirtboy ***** válasza:
mondjuk a vízállóság még akkor is jól jön ha fürdőszobába viszed és itt nem az említett telóval zuhanyozásra gondolok hanem arra hogy ott néha igen magas a páratartalom.
2013. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen!!:D
2013. márc. 24. 12:22
 8/8 dirtboy ***** válasza:
ha végül mégsem vízállót vennél akkor a fürdőszobás dolgot megoldhatod úgy is hogy letakard egy ruhával vagy törölközővel,én is így fogok tenni ha már meg lesz a telóm ami nem vízálló.
2013. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!