Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X10 mini root. Elvileg nagyonk...

X10 mini root. Elvileg nagyonkönnyű. De vodafonosnál is?

Figyelt kérdés
most tervezek veni egy x10 minit mert a zte elromlott és cask fényképezni kell úgyis...a zte-t nem tudtam rootolni mert a vodás más. és most nemtudom hogy vegyek egy vodás minit vagy egy tmobilos,telenoros-at...ha nem vodás akk függetleníteni kell mindenképp, de legalább tuti tudom rootolni...de ennél is vannak ilyen problémák hogy nem megy rajta a oneclilckroot (vagymi)?

2013. márc. 21. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Tökmind1 milyen szolgáltatós a rootolás menete egyforma. Ha a zte-t nem tudtad rootolni akkor ezt se fogod tudni.
2013. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a-a....a zte-n nem ment a one click root
2013. márc. 22. 22:57
 3/3 Arienn válasza:
Dyra.eu oldalán képről képre mutattja mit kell tenned. Keress rá. Bár az x10 mini pro volt. De nekem is pár perc alatt sikerült az egész. Nő létemre. Leirja az sd particionálást is. SuperOneClikkel csinátam a root-ot.
2013. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!