Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes javíttatni? - ASUS TF300T

L4Fleur kérdése:

Érdemes javíttatni? - ASUS TF300T

Figyelt kérdés

15.000 Ft-ért küldenék el Csehországba, utána mondanák meg, hogy mennyiért javítanák meg!

[link]



2013. márc. 21. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

15k a kiszállítás, kb 150 Euronyi lesz a javítás szerintem. Ez összesen 200 Euro, 60k. (de összesen 45-ben biztos benne lesz, alsóhangon)

Ez legalább a tablet értékének a fele.

Itt te döntöd el, hogy megéri-e. 45k-ért javítani egy 90k-s tabletet alapvetően nem éri meg (hisz már 135k-ba kerül legalább összeségében). Viszont 45k-ért meg nem kapsz ilyen tudású tabletet. Én nem csináltatnám meg mindent összevetve, vennék egy újat.

2013. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha működik akkor csak az üveg törött el. Magad is ki tudod cserélni. Youtuben video is van fent hogy kell.
2013. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Azon gondolkozom, hogy veszek egy Nexus 7-et! Vaterá-n van egy hirdetés, ahol beszámítanak hardvert, majd rákérdezek, hogy ezt mennyiért számítja be, ha beszámítja egyáltalán!

#2 Nem tudom, honnan tudnék szerezni ilyen üveget! :(


Köszi mindkettőtöknek!

2013. márc. 22. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ebayről lehet kapni , de ott sem olcsó :

[link]

2013. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Nahát! Egy közeli ismerősöm meg is tudná csinálni! Köszi szépen! :)
2013. márc. 24. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!