Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell sony ericcson live...

Hogy kell sony ericcson live -on szoftvert frissiteni?

Figyelt kérdés

Van a gépemen sony companion, de mikor frissiteni akarok ki írja, hogy napra kész a telóm.

Javítani lehet, szoktam is de semmire sem jó, ugynolyan mint előtte. Nagyon lassú...pl. valamelyik nap gyalog leértem a 3. emeletről mire behozta a telefon könyvet(és nem szaladtam).

A kamerája homályos meg ilyen apróságok!

Tudnátok linkelni honnan szedhetem le? 4.0 android van rajta!



2013. márc. 21. 21:37
 1/1 anonim válasza:
a Sony nem adott ki hozzá, új frissítést de még az ics-t sem kellett volna nagyon lassú a telefon ezzel is. Ha már ennyire rossz a helyzet, akkor amikor bemész a sony companionba akkor menj arra, hogy szoftverfrissítés és ott a szoftver javítása asszem (ezzel újra rakod a 4.0.4es szoftvert és javít rajta de előtte érdemes biztonsági mentést csinálni mert elvesznek az adatok)
2013. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!