Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szabad tölteni nem a...

Telefont szabad tölteni nem a saját töltőjével? (leírás)

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Sony Xperia U (ST25i/ST25a) telefont, eddig nem is nagyon zavart, hogy iszonyatosan rövid töltőzsinórt adtak hozzá, de most már kezd irritálni, hogy a konnektortól az asztalig alig ér fel. Előző telefonom töltője még megvan (Lg gt540), egyszer véletlenül azt dugtam bele, és töltötte is. Az szép hosszú, használni is tudom a telefont töltés közben. Tölthetem-e azzal? Nem tehet benne semmi kárt?

2013. márc. 22. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ugyanakkora a töltője (legtöbbnek 100-240V - 1A) akkor igen, de kisebb vagy nagyobb akkor viszont hanyagold.
2013. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére a töltők szabványosodtak, bármivel töltheted, akár a gép USB-jéről is.
2013. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sem a kisebb,sem a nagyobb áramnak nincs káros hatása , ha kisebb áramú töltőt használsz,akkor lassabban tölti fel, nagyobb árammal elvileg gyorsabban ,de mivel a telefon saját elektronikája szabályozza a töltést,ezért nem lesz gyorsabb így sem. Nyugodtan használhatsz hozzá BÁRMILYEN microusb csatlakozós töltőt , semmi gond nem lesz vele.
2013. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 22. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!