Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 vagy a Sansung...

IPhone 5 vagy a Sansung Galaxy S3/4 a menőbb?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe s4-et vennék,de a sulinkba a kicsik mindig azzal menőznek hogy iphone-juk van(nem veszem be)!!
2013. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elég szomorú hogy nem praktikum/megbízhatóság, hanem menőség alapján akarnak telefont választani...
2013. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 dirtboy ***** válasza:
amíg anyuci vagy apuci veszi addig egyik sem,miután meg már meg tudod venni mert lesz kereseted akkor meg már rég kinövöd majd ezt a menő vagy nem menő dolgot.
2013. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük, mindkettő 'menő', de iPhone 5 helyett bőven elég egy 4 S, sok különbség nincs, csak ez utóbbi olcsóbb. Nekem ez van, és nem menőségből, (kinőttem már ebből a korból) hanem mert mindent ami tud, nekem szükséges, a Samsungokat nem szeretem, de pl. az egyik barátnőm szerint szuper telefon. Elhiszem. Annyi a gond az iPhone-val hogy ha aktívan használom, 1 napig bírja az akksi, tehát praktikusságból ez miatt inkább Samsungot vennék, ha nagyon muszáj lenne.
2013. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dirtboy ***** válasza:

ma 18:05

más okostelefon is ugyan úgy lemerül estére ha aktívan használod nem csak az iphone.

2013. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az előző telefonom 2 napot is kibírt. És nem nagyon foglalkozom vele, nyertem, ajándék ló meg az ő foga, tudod! :)

barátnőm vett iPhone 5-t, és megbánta, pláne mikor összehasonlítottuk és rájött, nem különbözik sokat, csak drágább... :)

de inkább sony e-ban gondolkoznék, itt is naponta olvasok olyat, hogy milyen jók.

2013. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
s2-3-4 is csak ennyit bír. sőt akár még annyit se, hiába a keveset fogyasztó amoled...
2013. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Direkt S3-at vettem iPhone helyett, hogy ne legyek "felvágós". Csak erről nem virít az alma logó messziről, de ha mondjuk leteszem az asztalra mindenki megkérdezi, hogy ez egy S3-e. De szerintem is szánalmas menőségi faktor alapján telefont választani.. Amúgy inkább a rendszer alaőján dönts, mert "kategóriájukban" ezek a csúcsok. Ugyan azt tudják, csak máshogy.
2013. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kaszas9714 ***** válasza:
Melyik a menőbb? Sok mindent lehet erre írni, ahogy az előttem szólók tették. a de a kérdésedre az egyértelmű válasz: Az Iphone a menőbb.
2013. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi múltkor kiröhögtünk 1 csapat iPhone-os emberkét. Ebédlőben voltunk, és ott rajoskodtak, hogy mindhárman iPhone-t használnak.. Először csak kitették az asztalra, és nem tudom, hogy mit csináltak, de mintha SMS-t küldött volna az egyik a másiknak.. Az volt az érdekes, hogy mindig ide néztek. Utána előrántott az egyik 1 rózsaszín tokos iPad Mini-t.. Azt szépen körbe adogatták.. Bár nem értem, hogy mi értelme volt az egésznek, de biztos jó volt nekik. Az ilyen azért szánalom, hogy ha valaki azért vesz telefont, hogy melyik menőbb.. Én soha nem választanék az miatt.
2013. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!