Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Életemben először lesz android...

Életemben először lesz androidos telefonom. A Samsung Galaxy Mini 2-t néztem ki. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy könnyen kezelhető-e? Csak szürke és sárga hátlap van? Esetleg más telefont javasoltok?

2013. márc. 22. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább más. Xperia Tipo. Sokkal jobb pl.: optimizáltabb rendszer(nem csekmet Touchwiz),szebb kijelző,frissebb rendszer
2013. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ne vegyél samsungot mert "divat telefon"főként 40 000FT-ig!

Minden androidos készülék könnyen kezelhető!

igen csak szürke meg sárga van.

Ilyen árban vegyél sonyt!

Én is samsungot vettem de befürödtem vele most meg sony xperia u-t akarok venni!.

2013. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első: Te vagy Tirexi? Kis csekmet. Vagy zalai vagy?

Xperia U-ra érdemes gyűjteni.2 magos.

2013. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen Tirexi?! A kérdező gondolom nem 50 ezres kategóriában szeretne telefont venni. A Tipo és az U rohadtul nem egy kategória. Igen sokkal jobban megérné,de aki nem tud az vegyen Tipot. Én ezt mondom.
2013. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
En egy honapja hasznalok mini 2t. Nekem is ez az elso okostelom, ugyh ninncs osszehasonlitasi alapom. De el tudom mondani h a 400 mb ramot kicsit kevesnek erzem neha. Meg abban a fazisban vqgyok, h jatekokat probalgatok. Ezert kritikus nalam a ram. Ettol eltekintve nagyon jo kis telo. Megerte az arat. Pont eleg nagy kijelzo. Megbizhato kezeles. Jo az aksi (masok naponta toltik a telot, en csak 2naponta.) szal szerintem tokjo kezdo telonak.
2013. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Tiponak nagyobb az akksija is,nemrég hasonlítottam össze a két kijelzőt,hát azt nem mondom hogy fényévekkel,de lényegesen szebb a Tipo-é.
2013. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A Tipo és a U nem tetszik túlzottan, még gondolkozom. De köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 23. 13:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Maradjatok már, akkor is ugyanazt tudja a két telefon (Tipo és Mini 2), ha fejreálltok is. A sony jó telókat gyárt de ez a két modell ugyanaz. Fényévekkel jobb a francokat...

Az hogy hogy van optimalizálva, LEHET hogy jobb, erről nem nyilatkozok.

Egyébént: könnyen kezelhető, nekem is ez az első okostelóm.

Igen, szürke és sárga, de van a telefon fehér színben is.

Korrekt kis telefon ez. Nézegetheted a tipot is, kb ugyanazok, amelyik szimpi, vedd meg :)

2013. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen, szerintem Mini 2 lesz az... :)
2013. márc. 25. 19:53
 10/10 anonim ***** válasza:
jobb a mini 2
2013. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!