Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3-am van....

Samsung Galaxy S3-am van. Szoftverfrissítés után eltűnt egy opció. Hova lett?

Figyelt kérdés
Felajánlotta a szoftverfrissítést és mivel csak elhalasztani lehetett, elkerülni nem, így muszáj volt frissítenem. Ez után a képernyő lezárásánál eltűnt a fodrozódásos effektus. Eddig ott volt megtalálható, hogy Beállítások/Képernyő lezárása/Zárolt képernyő opciói. Azonban ez az egy eltűnt és nem tudom visszakapcsolni. Pedig nagyon szerettem. De el nem tűnhetett csak úgy. Mit lehet ilyenkor tenni?

2013. márc. 22. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen verzió van fent?
2013. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint az android verziója? Az 4.1.2
2013. márc. 23. 13:14
 3/10 anonim ***** válasza:
nálam ilyen probléma nincs, nem lehet hogy a frissítés közben valami hiba történt?
2013. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem jelzett semmiféle hibát. Nem tudom mi történhetett. Igazából más baja nincs a készüléknek csak ez a beállítási lehetőség egyszerűen eltűnt.
2013. márc. 23. 22:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam is műxik, 4.1.2 van fent. Szerintem valamit elnéztél, vagy máshova került!
2013. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mellé ment a frissítés állj vissza 4.0-ra és elvileg újra... automatikusan frissíteni akarja a készülék a verziót próbáld újra lehet megjavul az az opció.
2013. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És hogyan tudok visszaállni 4.0-ra? Vagy várjam meg a következő automatikus frissítést és akkor esetleg megjavul?
2013. márc. 25. 21:55
 8/10 anonim ***** válasza:
én azt ajánlom vidd be samsungba/tmobileba/vodafonba akárhova és megcsinálják
2013. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a downgrade az "nem törvényes", szóval lehet hogy nem tudnak segíteni.:/ Itt találsz downgrade-hez firmwaret. [link]

És YouTube-on tuti hogy van róla fent videó!:)

2013. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen problémám,de nekem valahogy elmúlt.
2013. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!