Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HOgyan tudom elérni az alkalma...

HOgyan tudom elérni az alkalmazásaimat Sony Xperia Z-n?

Figyelt kérdés
Hiéba volt minden fájlom a kártyámon, nem találja a z az alkalmazásokat, játékokat, egyebeket O.O
2013. márc. 22. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Bemész az Alkalmazások menübe és elvileg (ha feltelepítetted őket) ott megtalálod! De amúgy ha nem értesz hozzá mért veszel csúcskategóriás telefont? Ez az hogy nem is tudják az emberek használni de megveszik mert a marketing "megveteti" velük. A legtöbb ember sIII-at vesz de az sem tudja hogy a miket tud, esetlegesen hogy milyen a telefon hardvere,szoftvere! Csak nézik a TV-ben a Samsung reklámokat és megveszik! Tiszta szánalmas,de hát ebben a világban élünk...
2013. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: ajándék telefon volt, amúgy rájöttem
2013. márc. 24. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!