Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Neked van iphone 5 clone mobilod?

Neked van iphone 5 clone mobilod?

Figyelt kérdés
mi a véleményed róla? andorid 4.0 van rajta? hol vetted?
2013. márc. 23. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs.
2013. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de nem is vennék ilyet. Nem csak azért, mert valami kínai szar. Egy ilyennel a kezemben bárkinek elsőre lejön, hogy csóró vagyok. De látszani akarok "valakinek". Ami még rosszabb, mintha csak simán csóró lennék. A suliban meg még ki is fognak röhögni miatta.
2013. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs és soha a büdös életbe nem lesz klón telefonom.Nem vagyok meghibbanva hogy mindenféle sz@rt vegyek.
2013. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
végülis iphonet akarok ami kinézetre szinte egy ugyanaz. .. belül meg android 4-es android rendszerrel meg nincs bajom...
2013. márc. 23. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
alapból lehet nem lesz, de mi van, ha annyira nem optimalizált az az ics, hogy állandóan fagy lefelé stb, és mivel nincs elterjedve, így se hivatalos, se házifejleszős támogatás nem lesz hozzá? amúgy szerintem is hülyeség, ha iPhone-al akarsz menőzni, akkor iPhone-t vegyél, ne csak hozzá hasonlót, de ha menőzni akarsz, akkor inkább ne is vegyél azt...
2013. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem van Iphone 5 Clone-om,és tökéletesen működik!

Megy rajta wifi,tudok letölteni dolgokat,jó képeket csinál stb.

Apródon millió hirdetés van fent.

Csak éppen ha tönkre megy a töltőd,azt nehéz hozzá találni :D

2013. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
meg hozzá kell tenni még, hogy elég ritka, ha találsz egy hibátlant, ami hosszútávon is az marad.
2013. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!