Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van vezetékes netem,...

Ha van vezetékes netem, (telefonos), veszek egy routert, akkor tudok a mobilomon is netezni?

Figyelt kérdés

Van vezetékes netem,(modemem), azt olvastam, hogyha az ehhez tartozó Ethernet kábelt a routerbe csatlakoztatom,-routerem még nincs cak tervezek venni), akkor elvileg lesz WIFI hálózatom itthon, és az okostelefonomal is netezhetek..


jól értem?


mi van akkor ha a vezetékes netem (illetve maga a modem az egyik szobában van de én egy másikban használnám a mobilomon a WIFI-s netet?


milyen routert érdemes venni? könnyű a beüzemelése?


bocsi ha hülye a kérdés vagy nem 1értelmű de totál laikus vagyok.


köszi előre is.



2013. márc. 23. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont így működik, ahogy leírtad. Nem kérdeztél hülyeséget.


Keress vissza úgy, hogy azt írod a keresőbe: router beüzemelés, vagy wifi telepítés, vagy bármi hasonló..


4-5 ezerért már kapsz, de inkább 8-10 ért vásárolj. a beüzemelésről pontos utasítást találsz a dobozban, vagy a neten..


Nálam is a router két szobával odébb van, de még a kerti lakban is fogható..


Arra ügyelj, hogy applikáláskor olyan jelszót írj, ami miatt nem izgulsz, hogy feltörik.

A boltban tanácsot adnak ez ügyben is.

2013. márc. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi szépen!



kb olyan 10.000-et szántam rá.

2013. márc. 24. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!