Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinntetek melyiket vegyem...

Szerinntetek melyiket vegyem meg Xperia Ion vagy Xperia S?

Figyelt kérdés
Ár nem számít.
2013. márc. 23. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Én az ion-t választanám.


[link]

2013. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
XPeria S-em van és egy szó van rá: sz*r. Folyton lefagy, összeomlik a rendeszer, bezáródnak a programok, még gépelés közben is be szokott fagyni. Pedig gyári állapotban frissítettem. 4.2-t meg se kapja de még a 4.1 se jött ki rá. (Bezzeg az SGS2 is megkapja a 4.2-t)
2013. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egy kérdés: az S-re tényleg ki fog jönni egy gyári 4.1 frissítés?
2013. márc. 24. 00:02
 4/9 anonim ***** válasza:
A 4.1 igen azonban az az utolsó amit megkap. Ami elég ciki szerintem
2013. márc. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2

Szerintem te csak egy sony utálló vagy, aki csak kamu szövegeket ír ide, mintha tapasztalat lenne.

Azt sok válaszodban olvastam, hogy nem kap frissítést az Xperia S, és hogy ez rossz, bár szerintem ez teljesen nirmális, hogy két frissítés után abbahagyják, de hogy most már olyanokat írsz, hogy lefagy, meg ikyenek, azt már nem hiszem el.

Tudom, milyen az Xperia S, és a felhasználók rajtad kívül nem is panaszkodnak rá, és amikor én próbáltam, egy akadás se volt rajta, nemhogy fagyás. Szóval szerintem a 2. Válasza

2013. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 2. válasza csak kamu.

A kettő közül meg az Ion-t vedd, mert minden téren egy nagyon kicsit jobb: üzemidő, kamera, anyaghasználat, stb.

2013. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért meg bocsánat, hogy a válaszom 2 részletben küldtem, csak véletlenül idő előtt megnyomtam a "válasz elküldése"-t.:(
2013. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi Bambusz1. De ha az S-re kijön a 4.1, akkor az Ion-ra is? Mert azt hallottam hogy szoftveresen tiszta ugyan az a kettő, teló(ha rosszul tudom akkor javíts ki) :)
2013. márc. 24. 18:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Bambusz1

Nem kamu, nagyon szeretem a Sony-t. X10-el kezdtem aztán Arc S, aztán most Xperia S-em van. Nem tudok vele mit kezdeni ha nekem folyamatosan ilyeneket produkál a telefon pedig gyári állapotban raktam fel rá anno a 4.0-át. Nem értem miért fagy le folyamatosan de ha segítenél, hogy miért csinál ilyeneket azt megköszönném :)

2013. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!