Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elképzelhető hogy valaki az...

Elképzelhető hogy valaki az én telefonszámlám terhére telefonált?

Figyelt kérdés
3000 Ft-tal többet számlázott ki a Telenor mint máskor. Kértem tőlük egy hívásrészletezőt és egy csomószor benne volt egy 30-as szám amit biztos hogy nem én hívtam. Viszont ma délután az a bizonyos 30-as szám felhívott, felvettem és egy nő szólt bele hogy: "Szia, meddig melózol ma?. Mondom neki hogy téves szám erre fel meg elkezd ellenkezni hogy biztos nem téves szám mert a férje mindig erről a számról hívja amikor munkában van mert erről ingyen van neki. Aztán megkérdeztem tőle hogy hol dolgozik a férje és a válasz az volt hogy a Telenornál technikus. Most akkor annak a nőnek a férje az én számlám terhére telefonál? Mégis hogy?

2013. márc. 23. 22:25
 1/5 wartburg353s válasza:
Igen, elképzelhető. 10-12 évvel ezelőtt a szüleimmel is megtörtént. Akkoriban kötötték be náluk a vezetékes telefont (kis faluban laknak), és irtó magas számla lett. először rám meg a húgomra gyanakodtak, hogy mi csináltuk, aztán a hívásrészletezőről kiderült, hogy a hívások zöme pont akkor keletkezett, amikor senki nem is volt otthon, más meg nem juthatott be a lakásba. Azt hiszem, a szüleim hagyták a fenébe az egészet, arra nem emlékszem, végül a számlát ki kellett-e fizetni, de nem jelentették fel a telefontársaságot, úgy tudom.
2013. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 wartburg353s válasza:
viszont te legalább tudod a vétkes feleségének a számát, talán kiderítheted a kilétét, és bepanaszolhatod a főnökénél. Szerintem nagyon szemét dolog más számlájának a terhére telefonálni, és biztos nem te vagy az egyetlen, akivel megcsinálja ezt.
2013. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor hétfőn bemegyek az ügyfélszolgálatra hátha eltudok valamit érni.
2013. márc. 23. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt megszívtad.

Amúgy nem lehetséges amit írtál.

2013. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Véletlen nem a te férjeddel kavar a csaj?
2013. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!