Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia N8-amon megtelt a 2-3...

A nokia N8-amon megtelt a 2-3 száz megás "C", az-az telefon memória. Hogy tudok helyet felszabadítani?

Figyelt kérdés

Ha megnyitom fájlkezelővel, nem látok benne semmi nagyobb filet, számítógépen sem, a nagyobb játékokat már letöröltem.

Nem tudok semmi új programot felrakni e miatt.


2013. márc. 24. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Uninstall és utána a háttértárra(E:)telepitsd a programokat.
2013. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom formázni sem számítógéppel, mert írásvédett, és az alkalmazás kezelőben sem látok nagyobb progikat, amik megtölthették.
2013. márc. 28. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor azthiszem van valahol a beállitásokban gyári visszaállitás.Vagy hard reset is segithet.Vagy van egy ilyen törlőprogram aminek egy seprű az ikonja de nem jut eszembe mi a neve.Vagy a rendszert kellene újra tenni phoenixel navifirmel meg leszedni a szoftvert.
2013. márc. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megvan a törlőprogi: [link]

Először ezt lenne érdemes feltelepiteni és futtatni.

2013. márc. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez sajnos csak 8 megát tudott felszabadítani. Ha megnézem az adatokban, azt írja hogy 80mega alkalmazás, meg 120 mega egyéb file van benne, de ezeket sehol sem látom.
2013. márc. 29. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán böngészési előzmény lehet még.Operaban,ilyesmi.Ha nem segit ez se akkor én phoneixal újraraknám a rendszert,mert az mindent letöröl.
2013. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sikerült megoldani? Nekem is gondom van ezzel.
2014. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!