Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom letörölni az...

Hogyan tudom letörölni az xperia X8-ról a telepített játékokat?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy feltettem az assassin creed demoját, de nem tudom letörölni! A beállítások, alkalmazások kezelésében nincs benne! csak az opera mini! Mit tudok csinálni, USB-n sem találtam, hogy hogyan lehetne letörölni, próbálkoztam gyári beállítások visszaállításával, szoftverfrissítéssel, de akkor is rajta maradt!

2013. márc. 24. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
menüszerkesztésnél le lehet szedni
2013. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:

SEUS.

De előtte mentsél mindent amit nem akarsz bukni, minden beállítás meg telefonkönyv is törlődik, a kártyát nem bántja.

Abban nem vagyok biztos, hogy ez a demo nincs gyárilag az X8 szoftverben, akkor nem ért semmit az egész.

Rootolt telefonon már tudod törölni a gyárilag telepített alkalmazásokat is.

2013. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Annyira nem értek hozzá, de érdekel az is, hogy hogyan tudok androidot frissíteni, mert olvastam rengeteg módszert neten, prohardveren is, meg még egy jó pár oldalon, de nem tudom melyik lenne a legjobb módszer!

Annyit tudok, hogy rootolva van a telefon, mert haverom azt megcsinálta amikor nála volt, csak az androidot már nem frissíette rajta!

2013. márc. 26. 08:33
 4/7 Wadmalac ***** válasza:

[link]


Innentől indulva gondosan olvass el mindent (linkek!), mielőtt nekilátsz a rom-cserének.

Ha betartod pontosan a leírtakat, nem lehet elrontani.

2013. márc. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sikerült! :D Köszönöm! nagyon részletesen le vannak írva a dolgok ezen az oldalon, és elég jól is néz ki ez a gigerdx v-030 mert azt tettem föl a gyári kernelre!

Legközelebb kernellel fogok megpróbálkozni, a leírtak alapján. Megnéztem nekem 11W29 van az aksi alá írva, az akksira meg 11W33, de ahogy olvastam nem az számít, hogy mi van az akksira írva, a telefon a lényeg!

2013. márc. 27. 15:37
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

A 29. hét elvileg még ok.

A GDX stock kerneles verziója néha kicsit fagyogat, ajánlom a váltást a custom kernelesre, sokkal stabilabb lesz.

A bootloader nyitásról is van jó leírás.

2013. márc. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm, majd ha ezt meg unom ki fogom próbálni!!
2013. márc. 28. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!