Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Család szolgáltatás beállítása...

Család szolgáltatás beállítása windows phone-on?

Figyelt kérdés

Szeretnék alkalmazásokat letölteni az áruházból de nem engedi mert be kell állítani valami család szolgáltatást. Ehhez szeretnék segítséget kérni.

Windows phone 8s by HTC



2013. márc. 24. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Leírjam még mert ennekem Ugyanez volt,vagy rájöttél????
2013. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 13ecike válasza:
Én nekem is ez lenne a probléma, valaki tudna ebbe segíteni ? Ha felmegyek a winphone.com-ra, bejelentkezek, és ott mutatná hogy van egy család opció, ott kellene beállítani, de ott nem lehet, még előtte kellene valahol, de azt sehol nem találom :/
2013. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem ugy sikerult h alaphelyzetbe allitottam a telefonom es gepen beléptem a Microsoft fiokba minden hiányzó mezőt kitoltottem telefon bekapcs ujra beállítottam a fiókot és ment ez 2hetig tartott mig Rájöttem azert kell alaphelyzetbe állitani sztem mert a Microsoft fiókot nem lehet kitörölni de persze alaphelyzetbe állítás után tiszta sor.ha nem vilagos akkor irj privit es elmagyarázom de ha eddig nem töltötték le semmit akkor nem baj ha az a kevés adatod elveszik mert alaphelyz. Állításnál kitorlodik minden
2013. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lumia 920
2013. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
És amikor beírod h mikor születtél minimum legyél 18 :D
2013. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 13ecike válasza:
Isten vagy :) kösszi :)
2013. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Örülök hogy Segítettem:)
2013. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Batykó válasza:
Csáó. Nekem is ugyan ez a probléma,annyi a kérdésem hol tudom a telefont visszaállítani? Sehol nem találom.. -.-
2013. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
szia.:) nekem is ugyanez a problémám, de nekem nem sikerült megoldanom.. tudsz segíteni légyszíves?:)
2013. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
végülis nem én oldottam meg. egy felnőtt bejelentkezett és ott ráment a család szolgáltatásra és beállította az enyémet.
2013. szept. 6. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!