Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez miért van, Samsung galaxy...

Ez miért van, Samsung galaxy ace 2?

Figyelt kérdés

az miért van hogy beteszek 2gbos sd cardot ami ugye 1.84gb szabad, feltettem rá 1,1gb-nyi cuccot játék 900mb 200mb vidi,többi hely hova tünik?

tárhelynél azt irja hogy 1.84gb-1,84gb.

Alkalmazások kezelésénél meg hogy 1.1gb foglalt, szabad hely:0.00byte.

Ha leformázom sd kártyát akkor is csak 1.1gb szabadot jelez az alkamazások kezelésénél,Tárhely menübe meg 1.84/1.84.

Átrakom ugyan azt az sd kártyát a régi LG optimus one telomba, ott 1,84gb nyi cucc felmegy rá.gyárira vissza állitottam telefont is,semmi változás.

Lehet hogy hülye kérdés de ez nekem akkoris fura.

Válaszokat köszi.


2013. márc. 25. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
amúgy a játékot nem sd kártyára telepíti, hanem a teló belső memóriájába, ha telepíted akkor is a teló belső memóriájába kell másolni az apk fájlt egyébként.
2013. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
van egy olyan lehetöség higy áthelyez sd kártyára.elvileg egy részét át kéne raknia oda(fel szabadul egy kicsi) a belső tárhelyen, nem?
2013. márc. 29. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!