Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb acert telefon?

Melyik a legjobb acert telefon?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy Acer telefont es arra vagyok kivancsi hogy melyik a legjobb/leggyorsabb acer telefon .

2013. márc. 25. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:

miért acer-t akarsz venni?

van egy csomó, jobb telefon, ugyan annyiért...

2013. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sony és valamelyik ismert márka, pl. samsung miért nem jó?
2013. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
samsung galaxy s2 esem van. De csupan a markaert akarom meg venni mert acer:) olyan ez mint akik szeretik az iphonet/samsungot. akarom latni milyen az acer az s2 est holnap eladom es olyat akarok venni:)
2013. márc. 25. 18:49
 4/8 A kérdező kommentje:
de kerestem sok helyen es nem tudom hogy melyik acer a legjobb tipusu amelyiknek a legjobbak a tulajdonsagai.
2013. márc. 25. 18:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan ez, mint valaki a márkáért (samsung s2) megveszi ma is a galaxy ace-t, mert az galaxy, mert s2-re nincs pénze és, ha már az s2 milyen jó...


Az ace is az...

Az nem zavar senkit, hogy elavult 2 éves ló.xar...

2013. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem acer liquid E -m van, nagyon jó csak már régi(2009-es), de még ma is megállja a helyét. Olvastam egy Acer liquid E1-ről, (az egész jó JB-vel jött ki szóvel szerintem nem elavult), de keres rá, biztosan találsz valamit.:)
2013. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Elöző vagyok: [link]

Ez az Acer Liquid E1.

2013. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
eddig az acer s500-ast talatam alegjobbnak
2013. márc. 27. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!