Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti vetettek használtan iphone-t?

Ti vetettek használtan iphone-t?

Figyelt kérdés
nem bántátok meg? mennyiért vettétek? szerintetek használtan mennyi lenne egy ideális ár?
2013. márc. 25. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ melyik. én kb másfél éve vettem egy 32 gigás t-mobile-os fehér iPhone 4-et 80ezerért. az akkor szerintem egészen jó ár volt érte, semmi baja nem volt és igazából azóta sincs, úgyhogy én nem bántam meg. reális árat nehéz mondani, mivel sokak szerint túlárazottak az iPhone-ok, de ha azt nézzük, hogy most az iPhone-ok olyan 60-70 között vannak, szerintem megéri(főként ha azt nézzük, hogy csak egyszer ki kell fizetni, viszont tartja az árát, így ha megunnád, akkor nem vesztessz rajta 30-40ezreket, mint más telefonoknál 1 év alatt)
2013. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*iPhone 4-ek
2013. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

értem, köszi a választ:)

hát én nyáron vennék most láttam már 50 ezerért is jól néznek ki majdnem mint az újak.. csak újra nincs pénzem.. viszont még ha várok egy kicsit vele akkor lehet hogy még csökkeni fog az ára nem?

2013. márc. 25. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem arra, hogy mondjuk 40ezer legyen, arra mégegy évet kellene várnod. nem csökken olyan gyorsan. főleg azért, mert jelenleg még a 3GS is az a kategória, hogy eladható. majd ha már az is annyira elavult lesz, mint mondjuk a 3G, akkor esetleg átveszi a 4 azt az árkategóriát.
2013. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!