Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoneról h tudok képet...

Iphoneról h tudok képet feltölteni?

Figyelt kérdés
nem az én ip címem van megadva.

#iphone-ip-cím-mobilfeltöltés
2013. márc. 26. 11:59
 1/3 reptoid ***** válasza:

Adekvát kérdést tegyél már fel légyszíves.


Írd le rendesen, mit akarsz mivel megcsinálni.

Milyen ip cím és hova? Minek akarod megadni és hol? Hová akarsz feltölteni?

2013. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
facebookra instagramra akarok képeket feltölteni de nem tudom hogyan kell a telefonba nem az én ip címem van és nem is tudom a jelszavát ez gond lehet? ha igen hogyan tudom megváltoztatni?
2013. márc. 26. 23:43
 3/3 reptoid ***** válasza:

Telefonba nem írunk be ip címet. Nem az Apple ID-ra gondolsz esetleg?


Beállítások, iTunes és App Store, ott kijelentkezel az adott Apple ID-ből, egy sajátot pedig létrehozol, nem nehéz.

Képfeltöltésre mondjuk ehhez nincs szükség, de nem tudom, mi másra gondolhatsz.


Fotók alkalmazásból is tudsz közvetlenül feltölteni képet. Bal alul van egy téglalap kis nyilacskával, arra menj rá, majd válaszd a facebook-ot. Ehhez előtte kell, hogy a Beállításokban a Facebooknál legyél bejelentkezve a beépített kliensbe.

2013. márc. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!