Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánljátok...

Hannkah kérdése:

Melyik telefont ajánljátok ajándékba? Nem elfogult válaszokat szeretnék egy-egy márka miatt, hanem tárgyilagosokat, tapasztaltakat. A tudás és a megbízhatóság érdekel.

Figyelt kérdés

A férjemnek szeretnék venni egy okostelefont, ami ár-érték arányban nagyon megéri.

Amit tudnia kell: 8 mpixel kamera, HD video, nagy kijelző, strapabíró telefon, könnyen kezelhető, gyors

A ZTE Grand X IN és a Nokia Lumia 800 között hezitálok, de ha van hasonló árkategóriában jobb ötletetek szívesen fogadom.


2013. márc. 26. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha könnyen kezelhető és gyors telefon kell akkor a Lumiát válaszd.
2013. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az úgy nem játszik, hogy megkérdezed, hogy melyiket kéri? Tudomtudom, így nem meglepi, de azért ez nem egy párszáz forintos póló amit nem hord ha nem tetszik... Most ha itt 10-ből 8-an írják pl a Lumiát, de neki nem jön be a WP, akkor bukta :(

Én személyszerint kettő közül a ZTE-t venném, de csak az android miatt, mert nekem lényeges hogy legyen rá soksok játék meg egyéb, de a Lumia se rossz ám :D Valahogy legalább ki kéne puhatolnod, neki melyik a szimpatikusabb, a Windows Phone vagy az Android.

2013. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de pont azért vacilláltam a kettő között mert mind a kettő tetszik neki!
2013. ápr. 17. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!