Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítés Jelly Bean-re?!...

Frissítés Jelly Bean-re?! SEGÍTS! :/

Figyelt kérdés

Galaxy S2 típusú telefonom van, és azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudnám frissíteni rá a JB-t?! :)

Tudom, hogy van ilyen ODIN meg nem tudom micsodák...csak én ezekhez így annyira nem értek, mint mondjuk mások, viszont szeretném, ha már az új lenne a telefonomon..:)

Esetleg egy részletesebb leírással és linkekkel tudna valaki szolgálni? :) A válaszokat előre is köszönöm!



2013. márc. 26. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nincs rá gyári frissités a mókoláshoz meg ahogy irtad hülye vagy,úgyhogy nem állj inkább neki. Ha meg mégis akkor kismillió leirást találsz magyarul is a googleval.
2013. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az ilyen válaszokat magadnak is megtarthatod.

Ez az oldal arra van, hogy segíts a másiknak...nem pedig arra szolgál, hogy tudasd, hogy nem tudnak valamit, mert akkor tök feleslegesen regisztráltál fel.

Végül is ha tudnám hogy kell frissíteni vagy valami, akkor gondolom nem írtam volna ki..

2013. márc. 26. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
elvileg napok kérdése és lesz hivatalos magyar frissítés (talán hétvége körül), Kies-en frissíthető
2013. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!