Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vélemény?

Nokia Lumia 800 vélemény?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek róla? és videókat néztem róla és mondták hogy úgy kell zenéket rakni rá mint az iPhone ra(konvertálni kell) és ahoz le kell tölteni valami programot? ja meg a windows phone piactér regisztrációhoz milyen adatok kellenek? köszönöm előre is a válaszokat

2013. márc. 26. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem jó teló de nem éri meg a szoftver miatt.Ez a konvertálos dolog hülyeség, és microsoftos regisztráció meg sima reg.
2013. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább lumia 620 at.

Frisebb oprendszere + 2 magos

2013. márc. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Johnye84 válasza:
Nekem lumia 800 van és bátran mondhatom, hogy eddigi legjobb telefon az életemben. A zenéket nem kell konvertálni, zune nevű programmal tudod a telóra másolni. A telefon gyors és stabil, egyszer sem fagyott vagy döccent meg
2013. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. márc. 28. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!