Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SMTP gond okostelefonon....

SMTP gond okostelefonon. T-mobile-nál mit kell beállítani?

Figyelt kérdés

Hali!


A kérdésem az lenne, hogy a napokban sikerült végre beruháznom egy HTC Desire X okostelefonra. Simán rákapcsolódott a gmail-es fiókomra, ugyanakkor a nem ezt használom elsődlegesen, az ugyanis egy indamail-es (illetve még vipmail-es) fiók. Fogadni gond nélkül fogadja az e-mailjeim, azonban küldeni nem tudok, mivel "Levelezőprogramod ezen kívül az SMTP szerver nevét is kérni fogja (ezt használja majd a levelek kiküldéséhez), amit nem mi adunk, hanem az internetszolgáltatód, tőlük tudod megkérdezni. Ilyenek például:mail.t-online.hu, mail.chello.hu" - tehát nem az indamail adja. Na most a mail.t-online.hu, vagy a mail.t-email.hu konkrétan nem működik, akár beállítom az SSL titkosítást, természetesen a megfelelő porttal, akár nem (szintén a megfelelő porttal)... Látszólag ez úgy tök8 neki.

Olvastam valahol, hogy a t-mobilos e-mail címet és annak a jelszavát kéne itt megadni, nekem ilyenem nincs, nem is lényeges, mert nem abból akarok emailt-t küldeni, hanem az indamailből; tényleg nem lehetséges egyszerűen onnan küldeni, mert a t-mobil nem teszi lehetővé? Vagy most hogy is van ez?

Elnézést, nagyon noobnak tűnhetek, eleddig nem volt ilyen típusú készülékem, így nagyon nem érintett a dolog, értelmes választ meg nem találtam eddig.



2013. márc. 27. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a t-mobile nem teszi lehetővé. Az indamail nem biztosít smtp szolgáltatást, kizárólag a saját oldaláról tudsz küldeni. Ezért írja azt a leírásban is, hogy használjad a saját szolgáltatód által biztosított smtp hozzáférést. Igényelj egy t-emailt, és kapsz hozzá smtp-t is, ezt fogod tudni használni a kimenő szervernek.

De ha akarod beállíthatsz pl. egy gmail smtp-t is. Persze arra készülj, hogy ezeken az smtp-ken keresztül küldött e-mail fejlécébe az eredeti küldő is megjelentik.

2013. márc. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aham, nagyszerű... Gmail-em van, zért be tudom esetleg állítani, akkor ott mit kell megadni? a gmail-es logint, jelszavat, smtp-t?
2013. márc. 27. 12:22
 3/4 A kérdező kommentje:

Idő közben meglett a megoldás, köszönöm! :)


[link] - ha vkinek még szüksége lenne rá.

2013. márc. 27. 15:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Vissza az egész, még mindig nem tudok küldeni, csak fogadni. Valaki, egyéb ötlet?
2013. márc. 29. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!