Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok zenét letölten...

Miért nem tudok zenét letölteni Nokia Lumia 610-re?

Figyelt kérdés

Tudom hogy,hogy kell. Kell a Zune program (meg is van) és a zeneszámokat rá kell húzni a mobilra. Már csináltam másik mobilon teljesen működött és rajta volt a szám a mobilon.

Nem kompatibilis az adatkábel? Mit kell tennem,hogy működjön? Előre köszönöm!



2013. márc. 27. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is L610 em van :D

ha meg van a Zune akk jó, először a zunera húzd a zenét át és ottan lehet átrakni a télóra :D

ott lesz a bal alsókarosban egy kis telefon no oda húzd rá a zenét a zuneből :D

remélem h haszos volt a válasz, ha nem akk meg írjál vissza :D

2013. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A saját telefonomra már csomó videót,képet,zenét töltöttem mint ahogy a kérdés alatt írtam. (tudom hogy kell).De egy másik Lumián ugyan így nem viszi.Biztos szoktad hallani azt a csengő hangot amikor fölcsatlakoztatod a telefont na és ezt nem hallani a másik telefonon (azon amelyikre nem bírok azon nem hallani). Szerintem nem kábel hibás mert mindkét kábellel próbálkoztam. Mindenesetre kössz,hogy próbáltál segíteni.
2013. márc. 29. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:

nincs mit :D

aha most már értem ilyet nekem is csinált és ujra telepítettem a Zunet meg a telefont is alaphelyzetbe állítottam, onnantól mar nem volt vele problémám :D

2013. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem a Zune-t és alaphelyzetbe állítottam a telefont,de nem megy.
2013. márc. 30. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:

ht akk bocsi de nem tudom h mi lehet a gond vele :/

majd utanna nezek neked holnap, oke? :D

2013. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is az van.. és én sem tudom hogy hogyan kell.. ://
2013. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!