Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez nem igazi Blackberry...

Ez nem igazi Blackberry telefon? Mert az a házikó gomb, többin nem olyan.

Figyelt kérdés

Mintha kisebb lenne a képernyője,mint kéne?Az a házikógomb, fura...nem a blackberry jelnek kellene ott lennie?



[link]


2013. márc. 27. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Klón.Már csak az előlapi kamera miatt is...

De az a BB logó is gyanús.

2013. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én meg megvettem netről.De nagyon homályos volt a kép és nem volt feltüntetve a hirdetésben, hogy nem igazi.Mikor kibontottam egyből láttam, hogy valami nem stimmel.Felhivtam a tulajdonost, de nem fizeti vissza a pénzt.Vélemény?
2013. márc. 27. 15:08
 3/10 anonim ***** válasza:
ráb@sztál. Máskor előbb kell gondolkodni, utánna fizetni.
2013. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ő rossz adatokat tüntetett fel a hirdetésben,mert az eredeti telefon adatait tette ki...122 grammnak kellene lenni és ez a hamisitvány 100 gramm.Köteles visszafizetni,mert átvert, nem?
2013. márc. 27. 17:15
 5/10 A kérdező kommentje:
és ez egy alapkészülék, szinte semmit nem tud.Ez nem átverés??
2013. márc. 27. 17:16
 6/10 anonim ***** válasza:

De átverés, de nem tudsz vele mit csinálni. Rendőrség meg ilyenek nem foglalkozik ilyennel, igazából semmivel sem...

Ilyen ország ez...

2013. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hogy lehetnek ilyen emberek....:( ráadásul nem volt olcsó...
2013. márc. 27. 17:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem.
2013. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Addig hívogatom, míg hátha megunja és visszafizeti.
2013. márc. 27. 17:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem fog vissza fizetni semmit, max feljelent zaklatásért, ha tényleg megunja a hívásaidat, vagy leblokkol.

Azt hiszed te vagy az egyetlen, akit átvertek?Voltak itt olyanok is, akik 80-100 rongyot kiperkàltak egy iPhone klónért.

A blackberry sem olcsó telefon.Azzal csapott be, hogy túl jó ajánlatnak tűnt, igaz?Erre igazából ihatsz hideg vizet, tanulópénz volt, legközelebb jobban meg fogod nézni a telefont.

És ez tényleg egy alap telefon de abból is rossz.

2013. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!