Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nyolcmagos, powervr-es vagy...

Tr1gergo kérdése:

A nyolcmagos, powervr-es vagy a négymagos, adreno 320-as galaxy s4 a jobb? (leginkább játékra)

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
adreno 320
2013. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Galaxy S4 talán azért lesz jobb, mert nem nyolc magos, hanem 4+4, és a 4 gyengébb mag valószínűleg jobb akkuidőt hoz ki. A powervr-t szerintem nem nagyon ismerik, legalábbis én most nem tudok róla nyilatkozni. Majd meglátjuk, hogy mire képes, ha kijön a Galaxy S4. Még senki nem nyilatkozhat nagyon, hogy melyik a jobb, ha nem láttuk még akció közben. 1 Snapdragon 600 kb 22000pontot ér el AnTuTu-ban, viszont nem tudjuk, hogy az Exynos 54** milyen lesz. Vagyis kerültek ki képek, hogy az elődhöz képest(S3-ban van) dupla annyi a teljesítménye. Holott már 1 2magos készülék is bőven elég mindenre. Én a 4magnál megálltam, mert felesleges váltani, mivel ez nagyon sokáig jó lesz játékra is valószínűleg, mert még az 1 magos készülékeken is elindul minden játék, és játszható is.
2013. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 mag is elég mindenre, nemhogy 4 vagy 8, szóval ha veszel 4 magosat az is elég lesz még évekig, 0 lag meg tényleg minden megy.

Egyébként a 8 magos meg ahogy előző is írja 4+4 magos (big.LITTLE architektúra), 4 Cortex A15 felel az erőért, ez kb 10%-kal erősebb a Krait magos Snapdragon 600-tól, a 4 Cortex A7-nek meg csak energiagazdálkodásban van szempontja.

Szóval röviden kb 10-15%-kal jobb az I9500 (a 8 magos), az meg mindennapi használatban egyáltalán nem venni észre.


Nálunk meg amúgy is csak az I9505 (4 magos) lesz kapható, szóval nem kell gondolkoznod, hogy melyiket vedd meg.

2013. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!