Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy hetes sony Xperia tipo...

Egy hetes sony Xperia tipo telefonom tiszta karc bár rajta van a fólia még. Óriási karcok vannak a kijelzon és zavar. A fóliat nem akarom még levenni. Lehet rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is.
2013. márc. 28. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok... te aztán vigyáztál rá...:/

Nem fogod tudni eltűntetni a karcokat a fóliáról... vedd le róla, és nézd meg, hogy némely karc nem-e érte a kijelzőt, aztán vegyél 300ftért rá fóliát bármelyik gsmben ( én pl nyugatinál vettem, rá is tették... Sony xperia s-re volt fólia pl...) egyébként ha pl a kijelző lenne karcos enm afólia: csere.... más nem igazán tud segíteni.

2013. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Gondoltam rá h leveszem de akkor félek nem tudom visszatenni ugyanúgy az meg nem lenne jó ha levegős lenne. Az egyik karcot érzem ha végighúzom rajta a kezem a többit nem... Szerinted akkor az érte a kijelzőt? :(
2013. márc. 28. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
beviszed egy gsm boltba és felrakják a fóliát...
2013. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én levettem ugyan a fóliát, rögtön mikor megvettem, kb 1 hónapos sincs, és nekem is karcos :@@ azt nem tudom hogy a p*csába csinálják ezt a telefont, hogy ennyire érzékeny a karcra... X8-asom volt másfél évig, 1000x több strapát kibírt, leejtést, meg mindent, és másfél év után sem volt ennyi karc rajta, mint a Tipon 3 hét alatt! szégyen az egész! hová fejlődik a Sony???? visszafele?
2013. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!