Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen hasonló telefonok...

Htfshgfjhfuvhftzdhjf kérdése:

Milyen hasonló telefonok vannak, mint az alcatel ot-995?

Figyelt kérdés
Ilyenem van, de le szeretném cserélni.Olyan telefon kéne, amin jobban lehet játszani(nem akadozik),jobban lehe zenét hallgatni.Árban is hasonló legyen.

#hasonló #Alcatel #telefonok vannak
2013. márc. 28. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S, de az régebbi modell. Nekem olyan van, nagyon jó szerintem. De biztos van jobb is. Talán még az LG Optimus L7?
2013. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tökmindeggy válasza:

www.youtube.com/watch?v=YkGOWMnRxeo

m tech atab 5 ár érték aránya nagyon jó!

2013. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Xperia u esetleg p
2013. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rosszabbnál rosszabb válaszokat hallok. A galaxy S-t illetve a hasonló árban lévô samukat és lg-ket felejtsd el (az L7get is), illetve azt a "m-tech" kínai szutykot is. Nézz valamilyen Xperiât pl Sola vagy P.
2013. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, xperia p-t fogok venni.
2013. ápr. 4. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Elnézést, de a megadott válaszom helyes volt, a két telefonnak (Galaxy S, Optimus L7) sokkal több köze van az OT-995-höz, mint az Xperia U-nak, Xperia Solának, ezt amiatt írom, mert a kérdező nem írta le, hogy elcserélné a telefonját másikéra, vagy újat venne, egyébként nem is ajánlottam őket, írtam is, miszerint a Galaxy S régebbi modell.
2013. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elnézést de a te válaszod egyáltalán nem volt helyes és az elöbbi kommenteddel megkérdôjelezhetô a tudásod ebben a kategóriában. Elôszöris a kérdezô egy új telót szeretne. A kérdezô elmondása szerint egy kb. az OT-995 akkori árkategóriájában szeretne venni és természetesen jobbat mint ez. A Galaxy S-nek semmi köze ehhez a telóhoz mert már egy elavult sz*r és a 995-nél vagy 2 évvel régebbi és sokkal gyengébb és még mindig túlárazott. Az L7 az kb. egyidôs az alcatellel de annál jelentôsen gyengébb. Illetve amit még ellehet mondani hogy alsó illetve alsó-középkategóriás samukat illetve lg-ket nem szabad venni, legalábbis nem érdemes pénzt kidobni rájuk. Ennyi.
2013. ápr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja, és még ehhez volna egy kis hozzáfűznivalóm:

"(...) egyébként nem is ajánlottam őket, írtam is, miszerint a Galaxy S régebbi modell."

Ha nem ajánlod akkor minek írod le, hiszen a kérdezô épp arra kíváncsi h miket ajánlunk neki ami megéri (pl.: a Galaxy S egyáltalán nem éri meg).

2013. ápr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Milyen HASONLÓ telefonok vannak, mint az OT-995 - ez a kérdés.

Ha megkérdezzük, hogy Xperia P, vagy OT-995 - távolról sem egy kategória a kettő, még az U-val, Solával sem. Khm. Kb. mintha megkérdeznér hogy a Galaxy Ace, vagy Xperia Pro hasonló e.

2. A telefon lecserélése - nem egyértelmű, hogy a kérdezőnek bolti, új készülékre telik, esetleg mással készüléket cserél, stb.

3. A miheztartás végett mondom, hogy elég alpári, ha én veszem a fáradtságot, ideírok valami választ (még ha rosszat is?), TAKTIKUSAN próbálok érvelni, korrekt hangnemben, te pedig nem kijavítasz, hanem kemény hangnemben kioktatsz, szarozol, stb. Elég szomorú egyébként ez a rohanás, hogy 2-3 éves készülékek már öreg, elavult szarok, hogy ma a telefonguruknak a kétmagos telefon is alap, már az embereket is e szemszögből nézik, mennyire menő (teszem hozzá, nem mindegyik). 5 éve Neked milyen telefonod volt? Sony W705 talán...?

2013. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Alcatelem van, azt el akarom adni, és nem tudtam milyen telót is vegyek.Végül xperia p-t veszek.
2013. ápr. 5. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!