Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia J telefonom "akadozik"...

Xperia J telefonom "akadozik" de miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Xperia J telefonom, és az lenne a problémám, hogy minden (pl: hogy lapozok a menüben) akad.

Mintha egy 3fps-el játszanánk.

Már kezd elegem lenni belőle tiszta lassú a telefon pedig 1Ghz proci van benne (Elvileg...de ha tényleg akkor egy rakás....) én arra gondoltam ,hogy a VGA-ja lehet ..... és ha tényleg az akkor lehet húzni vagy valami? Az alap verziójú rendszerrel is akadt, és minden frissítést felraktam azóta már (sajnos) szóval biztos vagyok benne ,hogy hardveres hiba. Ha valaki tud rá megoldást kérem írja le.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2013. márc. 29. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Először arra gondoltam,hogy a háttérben futó alkalmazásokat nem zárod be,de gondolom újra is indítottad,ha frissítetted,szóval nem az a gond,szerintem gyári probléma.Vagyis vidd be a szervizbe,a 4.1-es frissítésben már nem laggol/nem kéne laggolnia.
2013. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké és mennyi ideig lenne szervizben?
2013. márc. 29. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
az attól függ hova viszed,mennyit foglalkoznak vele,mennyi telót kell megcsinálni amit még előtted vittek :)
2013. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Xperia.floyd ***** válasza:
Próbáld még meg végső esetben a Seeder 2.0 -át , állítsd be Agressive-re , a lényege az , hogy nem engedné annyira a telefont laggolni. Az én Xperia X8-asomra rátettem (Adreno 200 , 600 MHz-es processzor) élő háttérképpel , widgetekkel nem is vagy csak nagyon ritkán röccen meg. Ha ez sem segít akkor tényleg szervíz... 4.1-es androidon ha megvan rá , akkor meg végképp nem szabadna tényleg laggolnia , hiszen jóformán ezért "született" meg ez az android verzió (Project Butter) .
2013. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom egy ilyen árba lévő telefonnak illene "folyékonyan" működnie..
2013. márc. 30. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!