Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb és mivel?...

Phoenix25 kérdése:

Melyik a jobb és mivel? Iphone 4s vagy sony xperia tipo?

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ezek közül szerintem az iPhoen 4s. Ez a kettő nem is kategória. Most még kivételesen erősebb is az iPhone hardvere mert Dualcore-os. Én az iPhone-t venném ezek közül.
2013. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
81%

az alma a jobb választás,egyébként én sem értem hogy hogy került ez a kettő össze vetésre.

ég és föld a kettő.

2013. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tipo egy belépőszintű telefon, a legolcsóbban kapható ami már jó, iPhone 4S meg ma már középkategória.
2013. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a tipo a legolcsó olyan androidos telefon, ami ér is valamit, az iphone 4s meg csúcskategória volt, szval egyértelműen 4s
2013. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én android párti vagyok, de ebben az esetben az iPhone 4s össze-vissza veri a tipo-t.
2013. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mert nekem iphone 4s van haveromnak kis tipo és nem hitte el nekem ugy került összevetésre ;) de amugy is sztem midnig is az iphone a legjobb :)
2013. ápr. 2. 20:40
 7/7 anonim válasza:
ezt a két telefont hogy lehet öszehasonlítani ez kb olyan mint melyik a jobb? samsung galaxy s3 v samsung star 2
2013. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!