Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel One Touch-995 probléma...

Alcatel One Touch-995 probléma? Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

A telefonom 2 napja nem csinál rendes fotót. Ha fényképezek, akkor kicsiben látom a képet, de ha rá megyek, akkor fele kép csak egy szürke sáv.

Másik probléma vele tegnap óta, hogy van rajta Pou alkalmazás, eddig hibátlanul futott, de most teljesen sötét a képernyő, ha megnyitom, és egy idő után feladja a kényszerített bezárás opciót.



2013. márc. 29. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nincs frissitve 4.0 ra frissitsd o probalj meg leszedni kamera progit a play roh ha az is csinalja a kameranak baja es akkor szerviiz sajnos nem tudok tobb megoldast javasolni
2013. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Ha wifi közelbe jutok, akkor frissítem erre a 4.0ra, amit javasoltál, mert mobilnetről nem engedi. Remélem ez bejön :) köszönöm a segítséged :)
2013. márc. 31. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs mit de a mobil netről is kéne engednie tuti nem 4.0 van rajta mert ha az van akkor nem tudod frissíteni
2013. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem-nem, még a legelső, a 2.3.6 volt, tegnap ezt sikerült frissítenem, ennek a javítására, utána próbáltam a 4.0ra, de 99%-nál megakadt, vártam vele legalább 3 órát, hátha történik valami, de semmi... :( Számítógépen keresztül nem lehet ezt valahol letölteni, hogy utána már csak telepíteni kelljen a telefonon?
2013. ápr. 3. 12:24
 5/7 anonim ***** válasza:
ha szolgáltatótól vetted akkor lehet annak az oldalán is van ilyen de megpróbálnám én ezt megoldani wifin v 3g-n mert ennek max 10 perc kellene h legyen próbáld meg újra sikerülnie kéne esetleg próbáld letörölni a pout lehet h az a hibaforrás kitudja
2013. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, köszönöm a segítségedet!!! Meg lett a probléma: egy 8gb-os memóriakártya volt benne, azzal volt valami probléma(nem volt tele). Kicseréltem egy másikra, visszaállítottam a telefont gyárira, és utána sikerült is telepíteni a 4.0-t.
2013. ápr. 6. 11:53
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor örültem... : )
2013. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!