Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony telefonba jó a Nokia füles?

Sony telefonba jó a Nokia füles?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy Xperia Miro-t, de fülest nem adnak hozzá.. Találtam a minap egy Nokia fülest valamelyik fiókban, és láttam hogy hasonlít egy Sony füleshez. A Miro-ba 3.5mm-es jack kell, jó lehet bele a Nokia füles is, vagy vegyek külön hozzávalót?

2013. márc. 29. 16:29
 1/4 FairyTail válasza:
Nekem egy sony xperia u-m van és abba nem jó csak a sony füles.
2013. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

próbáld ki. én próbáltam, de recsegős volt a hang.

ezt ajánlom inkább :


[link]

2013. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd kipróbálod, de ha 3,5mm akkor jónak kell lenni. Zenére mindenképp. Ha van rajta hívásfelvevő az lehet nem működik majd. A hangzása kiderül. Én pl a telefonon mikor zenét hallgatok nem használom a saját fülesét. Vettem egy komolyabbat, pedig amit a c7 hez adtak annó ndm is rossz. A lumia 800 as fülese viszont kb kuka olyan xar. De mindkettő teló szépen kezeli bármelyiket.
2013. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Sonyhoz nem csak Sony füles jó, ez hülyeség. Viszont megmondom őszintén, a Nokia elég mocsok. Nekem van egy viszonylag komolyabb agybadugós fülesem a Nokiától, és semmilyen más telefonnal nem hajlandó normálisan szólni. Hallgathatatlan, élvezhetetlen, torz moslék, a Nokiámmal viszont fenomenális.
2013. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!